NÁHRADNÍ NÁPLNĚ PRO LÉKÁRNIČKY

Každý zaměstnavatel má povinnost ze zákona zajistit dostatečný počet vhodně vybavených lékárniček podle počtu pracovníků na pracovišti. Kromě zákonných povinností by mělo být v každém z nás dostatek zodpovědnosti a ochoty naučit se základy poskytování 1. pomoci. Nabídka hotových výbav do lékárniček sestavený na základě doporučení ČČK a pracovníků BOZP a PO dle rizik na pracovištích, které jsou zhotoveny z kvalitních českých zdravotnických komponent, Vám tyto často nelehké úkoly usnadní. 

Všechny výbavy lze doplnit o další zdravotnické komponenty, které nejsou nutné nebo jsou specifické jen pro určité pracoviště jako nadstandard. Prodej výbav s léčivy je protizákonný, proto v našich náhradních náplních nenaleznete léčivé přípravky ani léčiva. Výbavy jsou vyráběny krátce před expedicí a nejsou skladovány delší dobu, vždy tedy obdržíte produkty s min. dobou expirace 4 roky. Všechny produkty jsou vyráběny v ČR v certifikovaných provozech a nejsou dováženy z Číny. 

Všechny náplně obsahují přehledný seznam komponent s popisem jejich použití a expirací, kterou si můžete doplnit pro povinné kontroly obsahu co půl roku.

Budeme rádi za Vaše podněty a návrhy ke zlepšení dle Vašich zkušeností. Nechceme prodávat zbytečné věci a zároveň chceme, aby lékárničky nebyly jen nutné zlo, které se pořizuje za nejlevnější cenu na trhu. 

 

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem