Doprava a platby

PLATBA ZA OBJEDNÁVKU

Cenu zboží a náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující uhradit prodávajícímu následujícími způsoby:

v hotovosti při dodání zboží na dobírku (+30,- Kč k vybrané dopravě) je kupní cena splatná při převzetí zboží.

- bezhotovostně převodem na účet prodávajícího č.: 76764250/5500, vedený u společnosti Raiffesien Bank (dále jen „účet prodávajícího“). V případě platby převodem je kupní cena splatná do 14-ti dnů od uzavření kupní smlouvy. V případě bezhotovostní platby je kupující povinen uhrazovat kupní cenu zboží společně s uvedením variabilního symbolu platby. V případě bezhotovostní platby je závazek kupujícího uhradit kupní cenu splněn okamžikem připsání příslušné částky na účet prodávajícího.

- bezhotovostně prostřednictvím platebního systému GoPay.  Platba přes bránu GoPay je splatná v okamžiku připsání částky na účet.

Společně s kupní cenou je kupující povinen zaplatit prodávajícímu také náklady spojené s balením a dodáním zboží ve smluvené výši. Není-li uvedeno výslovně jinak, rozumí se kupní cenou i náklady spojené s dodáním zboží.

 

DODÁNÍ ZBOŽÍ GLS

Nabízíme dva způsoby dodání objednávky - na pobočku a ke dveřím. 

Pobočka (parcelshop, zásilkovna) - je levnější způsob dopravy díky uložení zásilky v nasmlouvaných obchodech a nově také v Alza boxech. Zásilku si můžete vyzvednout dle otevírací doby a Vašich časových možností třeba když půjdete nakoupit. 

Ke dveřím (business) - způsob doručení do firmy nebo k Vám domů, je dražší způsob přepravy, je vhodný při dopoledním doručením.

PLATBA ZA DOPRAVU (ceny jsou s dph)

Převodem    pobočka 85 Kč / ke dveřím  115 Kč        (platba určena pro stálé zákazníky, platby na zálohovou fakturu, státní instituce, velkoodběratele)

GoPay          pobočka 85 Kč / ke dveřím  115 Kč          

Dobírka        pobočka 115 Kč / ke dveřím  145 Kč     

V případě platby v hotovosti či v případě platby na dobírku (+30,- Kč k vybrané dopravě) je kupní cena splatná při převzetí zboží. V případě platby převodem je kupní cena splatná do 14-ti dnů od uzavření kupní smlouvy. Platba přes bránu GoPay je splatná v okamžiku připsání částky na účet.

 

Dodání zboží, kontrola zásilky

Předpokládaný termín dodání zboží je uveden u každého produktu a obvykle jsou to 2 pracovní dny. Tato doba se může v měnit dle množství objednávek a vytíženosti přepravce. Pokud zboží skladem není, je uveden termín předpokládaného naskladnění, případně budeme zákazníka kontaktovat o termínu dodání.

Pokud je uzavřena kupní smlouva a zboží expedováno, je kupující povinen zboží převzít a zaplatit. 

Při přebírání zásilky doporučujeme zboží ihned překontrolovat jak zvenku tak uvnitř a případné nesrovnalosti (poškozený obal, zničené zboží bez zjevného poškození obalu) nahlásit řidiči a neprodleně také nám. V případě zjevného poškození zásilky můžete odmítnout převzetí. Pokud je zásilka nekompletní, kontaktujte nás na e-mail info@moje-lekarnicka.cz.

Pokud kupující zásilku bez odůvodnění nepřevezme, bude mu účtován poplatek za dopravu a případně další poplatky spojené s porušením povinnosti při uzavření kupní smlouvy. 

Dodání zásilek je nyní omezeno pouze na Českou republiku.